Grand Theft Auto Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sajt za ljubitelje poznate Rockstarove igre GTA
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 'Ajde da napravimo novi mod - SER-MK-GR!!!

Ići dole 
AutorPoruka
vlzadr
GTA Pocetnik
GTA Pocetnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.05.2009

'Ajde da napravimo novi mod - SER-MK-GR!!! Empty
PočaljiNaslov: 'Ajde da napravimo novi mod - SER-MK-GR!!!   'Ajde da napravimo novi mod - SER-MK-GR!!! Icon_minitime25.05.09 16:13

Ako ste ikada išli na more u Grčku, verovatno vas, kao i mene sada, ubija nostalgija. Moj predlog je da napravimo mali mod, u kom bi iskoristili automobile i slične modifikacije iz GTA Srbija patcha (uz dozvolu autora). Dakle, Los Santos može da ostane isti kao u GTA Srbija, sa svim srpskim motivima, u San Fiero bi trebali da ubacimo malo makedonskog stila (čisto malo da se oseti taj put do Grčke kroz Makedoniju :-)) i u Las Venturas da ubacimo malo Hellas stila. Pod ovim ''stil'' ustvari mislim na male grafičke detalje koji se kao obične slike, tj. 2D teksture ubacuju, poput nekih reklama, izgleda prodavnica, benzinskih pumpi, zgrada i slično. Znači, ne treba 3D modelovanje, ništa komplikovano, samo nam treba neko ko zna da ubaci te teksture u igru (ja sam jedan deo tekstura napravio) i to je to.Ja sam zaboravio kako se to radi, inače bih sam pravio patch. Ja ću najviše da se skoncentrišem na saobraćajne znakove oko puta i takve sitne detalje ( a morate priznati da tih sitnih detalja ima mnooooooooooooooogo), a za ostalo vi pomažite, ako hoćete. Neke stvari (tekstura za Mol pumpu, npr.) mogu da se nađu na stranim sajtovima, a ako ne saznaju, ne verujem da će se modifikatori ljutiti zbog korišćenja njihovih kreacija bez dozvole. Ako ima onih koji žele da urade ovo samnom i da daju makar mali doprinos, komentarišite ovde pa ćemo da vidimo šta ćemo i kako ćemo.
;-D
Nazad na vrh Ići dole
 
'Ajde da napravimo novi mod - SER-MK-GR!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NOVI I KORISNI PROGRAMI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Grand Theft Auto Serbia :: Grand Theft Auto: San Andreas :: GTA: San Andreas - Edit-
Skoči na: